elenco Aziende - HOME PAGE -

flokeve DASHURIA
< SHOT BACK

Ngjyra e flokeve - SHOT


FLOKEVE DASHURIA
flokeve DASHURIA
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Produkt parë Visits: 97595 herë

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

flokeve DASHURIA
flokeve DASHURIA
Tags LOVELY
bie në dashuri me ngjyrën e flokëve tuaj pa amoniak dhe pa parafenilendiammina

Shot revolucionar ngjyrosje pa amoniak dhe pa parafenilendiammina.
Formulimi i projektuar veçanërisht për të bukur COLOR gjithashtu lejon aplikimin e ngjyrës për njerëzit me lëkurë veçanërisht të ndjeshme ose që tregojnë intolerancën në errësirë ​​.
Kompleksi me C5, një molekulë bazuar në ekstrakte proteina e krunde, të përpunuara me teknikat e reja është në gjendje për të rritur efektet e dobishme të mbrojtjes dhe hydration për të lëkurës dhe të flokëve. Përveç kësaj, në sajë të veprimit të saj korrigjuese, stabilizon ngjyrën dhe rrit shndrit.
COLOR LOVELY mbulon flokët gri 100%, duke i dhënë një ngjyrë shtesë të ndritshme dhe më të qëndrueshme.
COLOR LOVELY i jep një përgjigje të qartë, moderne dhe shkencërisht provuar të vëmendshëm profesionale për nevojat e klientëve të saj.
Shades në dispozicion në 24 hije, nga bazat me ngjyra të dashuroj, të gjithë të përziera së bashku
kuti : 100 astucciato tub ml


Kompani

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy